Lietuvių (Lithuanian) English Русский (Russian) Naujienos
   
 
Image rotator Orai
     
 
Bir 25, 2012

Šiaulių rajono žemdirbių vasaros šventė 2012


 

Šiaulių rajono žemdirbių vasaros šventė skirta ne tik rajono žemdirbiams, bet ir visiems teikiantiems paslaugas ir prisidedantiems prie gyvenimo kaime gerinimo, visiems kaimo fanams, jų šeimoms ir draugams.

Pirmasis organizatorių tikslas buvo tradicines Artojų varžybas praturtinti naujomis spalvomis, kad daugiau žmonių sudominti šiuo senu žemdirbišku amatu. Po 2011 m. sėkmingai įgyvendinto sumanymo buvo nutarta, kad šventės paskirtį dar reikia išplėsti, kad ji taptų įvairių rajono kolektyvų bendra švente, o į šventę drąsiau ėmėme kviesti svečius iš aplinkinių rajonų, tikėdamiesi, kad turime ką parodyti ir kuo pasidžiaugti. Kolektyvai, apjungiantys savo narius pagal darbo vietą, profesiją, pomėgius, gyvenamąją vietą, šventėje galės susirasti sau vietą įsikurti, parodyti kuo gali pasipuikuoti prieš kitus ir kitais pasižiaugti. Šventėje neliko organizatorių ir svečių, nes visi gali prisidėti prie šventės scenarijaus kūrimo ir jo realizavimo.

Turintiems minčių, kaip galima pagrąžinti šventę, siūlome apsilankyti SKŪS diskusijų svetainėje.

 
       
 

Klaida!

Nei vienas reklaminis skydelis neatitiko užklausos


SELECT * FROM cms_module_banners WHERE (category_id = "1") AND (expires > '2022-09-25 14:02:39' or isnull(expires)) AND (max_impressions = 0 OR num_impressions < max_impressions) ORDER BY RAND() LIMIT 0,1
 Banner
 
© 2010 Šiaulių Krašto Ūkininkų Sąjunga. Visos teisės saugomos. sep emailsep Admin