Lietuvių (Lithuanian) English Русский (Russian) Naujienos
   
 
Image rotator Orai
     
 
Vas 27, 2010

Seminaras


2010 02 26 dienos seminaras galėtų pretenduoti į ŠKŪS rekordų sąrašą kaip ilgiausiai trukęs mūsų organizuotas seminaras. Tikrai dėl to nevertėtų džiūgauti, bet faktas, kad po beveik 7 valandų seminaro klausytojus ir lektorę reikėjo mandagiai išprašyti iš salės, nes baigėsi įstaigos darbo laikas. Gyvos diskusijos dar ilgai tęsėsi lauke, niekas nenorėjo skirstytis.

Seminarą pradėjo AB "Lytagra". Atvyko gausus "desantas" pristatyti parduodamos produkcijos šių metų naujienų. Nors daugeliui ūkininkų šios firmos prekių asortimentas yra žinomas, tačiau susidomėjimo ir klausimų iš salės sulaukė daugelis savo padalinio parduodamų prekių naujoves pristačiusių vadovų. Traktoriai, kombainai, žemės dirbimo technika, atsarginės dalys, statybinės medžiagos, sandėliavimo įranga - tai tikrai dar ne visos prekių pozicijos, tad visko pristatyti būtų buvę ne įmanoma. Pagrindinis seminaro tikslas - paskatinti ūkininkų susidomėjimą AB "Lytagra" pristatoma produkcija, o dar svarbiau  - sutvirtinti abipusį bendradarbiavimą.

Antrojoje šio seminaro dalyje agronomė konsultantė Rita Šilkaitienė gilinosi į tręšimo subtilybes, trąšų asortimento privalomumus ir trūkumus, teisingo trąšų pasirinkimo ir panaudojimo naudą.

 
       
 

Klaida!

Nei vienas reklaminis skydelis neatitiko užklausos


SELECT * FROM cms_module_banners WHERE (category_id = "1") AND (expires > '2022-09-25 14:29:45' or isnull(expires)) AND (max_impressions = 0 OR num_impressions < max_impressions) ORDER BY RAND() LIMIT 0,1
 Banner
 
© 2010 Šiaulių Krašto Ūkininkų Sąjunga. Visos teisės saugomos. sep emailsep Admin